Dostawa na terenie Polski (wartość zamówienia powyżej 400 PLN)

Przesyłka kurierska DPD (przedpłata, płatność przy odbiorze)

0 PLN


Dostawa na terenie Polski (wartość zamówienia poniżej 400 PLN)

Przesyłka kurierska DPD (przedpłata, płatność przy odbiorze)

10 PLN

W przypadku wskazania adresu dostawy Towaru, który nie znajduje się na terytorium Polski, mamy możliwość odmowy przyjęcia Zamówienia.

Czas dostawy:

Czas dostawy (czyli czas oczekiwania na otrzymanie danego Towaru) obejmuje:

  1.             Czas realizacji Zamówienia (przygotowania Towaru do wysyłki), oraz
  2.             Czas dostarczenia Towaru przez przewoźnika

Zamówienie realizujemy w maksymalnie 5 dni roboczych tj. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem sobót i dni wolnych od pracy. Do powyższego czasu należy doliczyć czas dostarczenia Towaru przez danego przewoźnika, który uzależniony jest od wybranej formy dostawy. Przesyłki kurierskie doręczane są w dni robocze (tj. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem sobót i dni wolnych od pracy) w ciągu 24 godzin od nadania. Możemy wstrzymać się z wysyłką zamówionych Towarów do czasu otrzymania zapłaty pełnej ceny wraz z kosztami wysyłki, z wyłączeniem wyboru przez Klienta opcji płatności za pobraniem.

Co zrobić jeżeli czas doręczenia wydłuża się?

W trakcie etapu dostarczania Twojej przesyłki przez przewoźnika na bieżąco możesz sprawdzać jej status za pomocą numeru listu przewozowego (otrzymasz go za pośrednictwem poczty e-mail, gdy wyślemy paczkę). Masz możliwość skontaktowania się z dostawcą telefonicznie albo skorzystania z możliwości śledzenia Twojej przesyłki na stronie internetowej przewoźnika.

Ważne: masz możliwość weryfikacji zawartości Twojej przesyłki w obecności kuriera. W przypadku, gdy przesyłka jest uszkodzona lub posiada braki masz możliwość spisania w obecności kuriera protokołu reklamacyjnego, który ułatwi nam i usprawni rozpatrzenie reklamacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie firmy kurierskie https://www.dpd.pl