Życie poświęcone skórze

„Życie poświęcone skórze” – taką dewizą kierowali się Louis-Edouard Widmer i jego syn Louis-Max Widmer, zakładając firmę Louis Widmer we wrześniu 1960 roku. Ale dlaczego akurat skórze zdecydowali się poświęcić swoje zawodowe życie? Zafascynowała ich jej niezwykła, skomplikowana natura oraz jej niezliczone funkcje.

Tę fascynację do dziś dzielimy w naszej firmie, co pozwala nam stale się rozwijać, szukając nowych, innowacyjnych rozwiązań i produkując coraz doskonalsze dermokosmetyki.

Annemarie Widmer

Docenione i nagrodzone

Najwyższa jakość dermokosmetyków Louis Widmer była wielokrotnie nagradzana na całym świecie:

+ Nagroda ,,Prix de Beaute” Annabelle Switzerland
+ Nagroda “Trusted Brand “ Reader’s Digest
+ Nominacja do nagrody “Produkt Roku 2017” Miesięcznika Świat Kobiety 2016
+ Nominacja do nagrody „Prix de Beaute” Annabelle 2016

W Polsce otrzymaliśmy nagrody:
+ Laur Klienta dla marki Louis Widmer 2018
+ Perła Rynku Kosmetycznego dla linii Remederm

Ambasadorką marki Louis Widmer jest szwajcarska supermodelka Sarina Arnold. Sarina mieszka z mężem i córką w Zurichu i jest wierną fanką marki od wielu lat.

Od facynacji do najwyższych standardów

Historia firmy pokazuje, że udało nam się nie tylko zachować jakość i wartości ważne dla naszych założycieli, ale wręcz je rozwinąć, bo stale dbamy o rozwój. Louis Widmer od początku istnienia wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie w celu doskonalenia jakości swoich produktów. Najwyższa jakość, maksymalna efektywność oraz optymalna tolerancja przez skórę – to nasz cel, o którym zawsze pamiętamy.

Wszystkie dermokosmetyki firmy Louis Widmer są produkowane zgodnie z wytycznymi dla produktów farmaceutycznych i podlegają najbardziej rygorystycznym standardom jakości i kontroli. Proces rozpoczyna się od surowców. Od ponad 10 lat cały proces produkcji powstaje w tzw. czystych pomieszczeniach z oczyszczonym sprężonym powietrzem i najnowocześniejszą technologią. Dzięki temu sterylnemu środowisku stosowanie konserwantów może być ograniczone do minimum - a to sprawia, że produkty są jeszcze lepiej tolerowane przez skóry naszych klientek. Louis Widmer to jedyne dermokosmetyki na polskim rynku z certyfikatem jakości produkcji SWISS MEDIC przeznaczonym dla wyrobów medycznych i leków.